Oana-Silvia Vlăducă

Oana-Silvia Vlăducă

Compară contact

Statistici

prezență la vot
91.4%
loialitate față de partid
99.0%
loialitate față de guvern
96.5%
luări de cuvânt
35
întrebări și interpelări
34
propuneri legislative
51 (18 aprobate)
reprezentare locală
31

Voturi controversate 4

9 iulie 2018Modificarea Codului Administrativ
da (pentru aprobare)

4 iulie 2018Modificarea Codului Penal
da (pentru aprobare)

20 iunie 2018Modificarea legii privind venitul minim garantat
da (pentru aprobare)

18 iunie 2018Modificarea Codului de Procedură Penală
da (pentru aprobare)

Activitate recentă

3 aprilie 2020
luare de cuvânt, Mulţumesc şi eu. Zi bună! La revedere!

3 aprilie 2020
luare de cuvânt, Bună ziua! Oana Vlăducă sunt, deputat de Dâmboviţa. Votez pentru toate cele şase proiecte înscrise pe ordinea de zi, precum şi pentru cele două amendamente.

28 februarie 2019
propunere legislativă, BP110/2019 Propunere legislativă pentru modificarea art.2 din Legea zootehniei nr.32/2019

Întreaga activitate »

Domeniile de politici publice ale lui Oana-Silvia Vlăducă