Ştefan Muşoiu

Ştefan Muşoiu

Compară contact

Statistici

prezență la vot
91.8%
loialitate față de partid
99.9%
loialitate față de guvern
100.0%
luări de cuvânt
124
întrebări și interpelări
64
propuneri legislative
65 (21 aprobate)
reprezentare locală
15

Voturi controversate 4

9 iulie 2018Modificarea Codului Administrativ
da (pentru aprobare)

4 iulie 2018Modificarea Codului Penal
da (pentru aprobare)

20 iunie 2018Modificarea legii privind venitul minim garantat
da (pentru aprobare)

Activitate recentă

24 iunie 2020
luare de cuvânt, Mulţumesc, domnule preşedinte. Raport comun suplimentar. Comisia juridică, de disciplină şi imunităţi, Comisia pentru administraţie publică şi amenajarea teritoriului şi Comisia pentru agricultură, ...

17 iunie 2020
luare de cuvânt, Mulţumesc, domnule preşedinte. Deputat Muşoiu Ştefan. Votez "pentru", la toate iniţiativele legislative de pe ordinea de zi. Mulţumesc.

20 decembrie 2018
propunere legislativă, BP1016/2018 Propunere legislativă pentru modificarea şi completarea Legii educaţiei fizice şi sportului nr.69/2000 şi Hotărârii de Guvern nr.884/2001

Întreaga activitate »

Domeniile de politici publice ale lui Ştefan Muşoiu