Angelica Fădor

Angelica Fădor

Compară contact

Statistici

prezență la vot
73%
loialitate față de partid
99.1%
loialitate față de guvern
79%
luări de cuvânt
64
întrebări și interpelări
30
propuneri legislative
136 (30 aprobate)
reprezentare locală
8

Voturi controversate 4

9 iulie 2018Modificarea Codului Administrativ

4 iulie 2018Modificarea Codului Penal
nu (impotriva)

20 iunie 2018Modificarea legii privind venitul minim garantat
da (pentru aprobare)

18 iunie 2018Modificarea Codului de Procedură Penală
nu (impotriva)

Activitate recentă

21 septembrie 2020
propunere legislativă, PL-x nr. 588/2020 Proiect de Lege pentru modificarea Legii nr.374/2006 privind suspendarea serviciului public cu specific silvic pentru proprietarii terenurilor forestiere pentru care au fost emise documentele prevăzute la art.III alin.(1) din Legea nr.169/1997 pentru modificarea şi completarea Legii fondului funciar nr.18/1991

21 septembrie 2020
propunere legislativă, PL-x nr. 589/2020 Proiect de Lege privind protecţia şi promovarea drepturilor familiilor numeroase

2 septembrie 2020
luare de cuvânt, Fădor Angelica - abţinere.

Întreaga activitate »

Domeniile de politici publice ale lui Angelica Fădor