Ion Ştefan

Ion Ştefan

Compară contact

Statistici

prezență la vot
58%
loialitate față de partid
98.3%
loialitate față de guvern
76%
luări de cuvânt
74
întrebări și interpelări
1
propuneri legislative
68 (10 aprobate)
reprezentare locală
0

Voturi controversate 4

9 iulie 2018Modificarea Codului Administrativ

4 iulie 2018Modificarea Codului Penal

20 iunie 2018Modificarea legii privind venitul minim garantat
da (pentru aprobare)

18 iunie 2018Modificarea Codului de Procedură Penală
nu (impotriva)

Activitate recentă

8 iulie 2020
luare de cuvânt, Numai bine! Sănătate!

8 iulie 2020
luare de cuvânt, Şi pentru PL-x 429/2020 - "da".

19 februarie 2020
propunere legislativă, PL-x nr. 312/2020 Proiect de Lege pentru modificarea art.6 alin.(4) din Legea nr.248/2005 privind regimul liberei circulaţii a cetăţenilor români în străinătate

Întreaga activitate »

Domeniile de politici publice ale lui Ion Ştefan