Doru-Petrişor Coliu

Doru-Petrişor Coliu

Compară contact

Statistici

prezență la vot
44%
loialitate față de partid
97.9%
loialitate față de guvern
72%
luări de cuvânt
45
întrebări și interpelări
17
propuneri legislative
78 (4 aprobate)
reprezentare locală
0

Voturi controversate 4

9 iulie 2018Modificarea Codului Administrativ

4 iulie 2018Modificarea Codului Penal
nu (impotriva)

18 iunie 2018Modificarea Codului de Procedură Penală
nu (impotriva)

Activitate recentă

17 decembrie 2018
propunere legislativă, BP1005/2018 Proiect de Lege privind completarea Ordonanţei Guvernului nr.195/2002 privind circulaţia pe drumurile publice

17 decembrie 2018
propunere legislativă, BP1006/2018 Propunere legislativă privind completarea Legii nr.119/1996 privind actele de stare civilă, publicată în Monitorul Oficial al României nr.339/18.05.2012

23 octombrie 2018
interpelare, Deschiderea Consulatului General al României în Stuttgart

Întreaga activitate »

Domeniile de politici publice ale lui Doru-Petrişor Coliu